„Kobietą być, być kobietą” to motto które powinno prowadzić nas przez całe nasze kobiece życie. Nieodłącznym elementem kobiecości jest piękno, które staram się wydobyć z każdej z nas. Kierując się wspomnianą dewizą ukończyłam Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji im. Anieli Goc. Specjalizuję się przede wszystkim w kosmetologii praktycznej z elementami odnowy biologicznej oraz podologii. Zdobyta przeze mnie wiedza teoretyczna poparta jest praktyką pozyskaną zarówno w pracy jak i poprzez uczestnictwo w sympozjach, targach , szkoleniach i wykładach doszkalających.

W pracy kosmetologa poza koniecznością posiadania wiedzy poniekąd medycznej bardzo ważne jest ukierunkowanie na potrzeby klientów. Zdobyte doświadczenie, ukończone studia i szkolenia oraz konsultacje z klientami pomagają mi starannie dobierać zabiegi i skupiać się na indywidualnych potrzebach osób korzystających z oferty gabinetu.

W gabinecie stawiam na najwyższy standard świadczonych usług kosmetycznych. Zabiegi wykonuję przy użyciu profesjonalnych kosmetyków renomowanych firm oraz sprzętu najnowszej technologii.

Mam nadzieję, ze wachlarz oferowanych przeze mnie usług w gabinecie oraz stosowane kosmetyki spełnią wszelkie Państwa oczekiwania.

Serdecznie zapraszam
mgr inż. Łukin-Tomaszewska Ewelina
kosmetolog, linergistka, podolog, dietetyk